Екскурсія на Phoenix Contact

                                                                                         А ми були на «Phoenix Contact-Україна!»

Перш за все, хотілось би подякувати нашим наставникам porno izle та спеціалістам Phoenix Contact за організацію. Було цікаво та захоплююче.

Світ автоматизації… Який він багатогранний ! Будучи студентами, на хвилиночку, вже четвертого курсу, ми не можемо до кінця зрозуміти хто ми є і що з нас «буде». Тим не менше, завдяки небайдужості наших викладачів, ми отримали круту можливість відвідати  одну з провідних компаній нашої галузі ДП «Phoenix Contact» Україна. Як це було…

Незважаючи на прохолоду осіннього ранку, штатні працівники Phoenix зустріли нас в головному офісі теплим чаєм. Особливо запам’ятався генеральний директор Максимець Андрій Романович. Мабуть, далеко не в кожному офісі можна зустріти керівника компанії з усмішкою та бадьорим настроєм.

 

 

 

 

 

Також хотілося б відзначити якість презентації. На високому рівні нам представили портфоліо та останні новинки компанії, продемонстрували на стенді наскільки важливо захищати АСУ від перепаду напруг. Більше того, у студентів була можливість потримати в руках сучасні засоби автоматизації.

 

Так, у демонстраційній залі від наповнення стендів різноманітними продуктами Phoenix, у нас розбігались очі.

 

Дякуємо спеціалістам департаменту автоматизації, що надали нашим враженням чіткого розуміння, доступно відповіли на наші запитання та ініціативно ділилися своїм досвідом. Також нас познайомили з цінностями та інноваційними рішеннями у сфері електротехніки та автоматизації.

Чи не кожного з нас надихнула можливість від «Phoenix Contact» реалізувати свої креативні ідеї на базі конкурсу Xplore New Automation Award. Цікаво, що з цього вийде? Прикольно,  якщо ця екскурсія послужить стартом для реалізації вдалого стартапу, але вже від студентів нашої кафедри. У будь-якому випадку креативна частина мозку запрацювала в усіх.

«Phoenix Contact» зарекомендувала себе як інноваційна компанія, яка йде в ногу з часом та дарує перспективу клієнтам й спеціалістам різного рівня діяльності та кваліфікації.

Ми сподіваємось, що це не остання зустріч студентів  із «Phoenix». Саме подібні заходи сприяють можливостям взаємодії секторів освіти та реального ринку. А це, в свою чергу, мотивує інтеграцію у галузь автоматизації молодих спеціалістів, що спрямовані на вирішення ключових завдань та керуються потенціалом ВНЗ, світовими трендами.

Насамкінець, ще раз дякуємо  ДП «Phoenix Contact – Україна». Бажаємо вам надійних партнерів та просування позицій на світовому ринку… and more inspiring innovations!

Студенти кафедри автоматизації теплоенергетичних процесів

НТУУ «КПІ» ім. І.І. Сікорського

ТА-31, ТО-31