Спеціальність 174 – Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка

Освітня програма – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем

У 2024 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики, історії України (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року, НМТ 2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року (виключно повністю весь тест, що складався у відповідний рік, без можливості вибору предметів з різних років). Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 14 березня та закінчиться 11 квітня. Основна сесія НМТ буду проводитись з 14 травня до 25 червня в Україні та 28 країнах світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це комплексний тест з чотирьох предметів, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування. Результат можна буде побачити одразу після завершення тестування, офіційні результати основної сесії стануть відомі не пізніше 2 липня. Детально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на офіційному ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти, який організовує та проводить тестування.
Детальна інформація на сайті приймальної комісії: https://pk.kpi.ua/entry-1-course/ 

Посилання на анкету (Google-форму) для реєстрації абітурієнтів на день відкритих дверей: https://forms.gle/rkYDhUQK8f5vPRto9

 

Конкурсний бал

Конкурсний бал КБ розраховується:

1) для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО) та освітнього ступеня молодшого бакалавра (НРК5) за результатами НМТ 2024 року за такою формулою:

КБ = [(К1×П1 + К2×П2 + К3×П3+ К4×П4 ) / (К1 + К2 + К3+ К4) + ОУ]×ГК,

2) для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО та НРК5 за результатами НМТ 2023, НМТ 2022 років або ЗНО 2021 року за такою формулою:

КБ = [(К1×П1 + К2×П2 + К3×П3 ) / (К1 + К2 + К3) + ОУ]×ГК,

3) для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі НРК5 за результатами ЗНО 2021 року з двох предметів за такою формулою:

КБ = [(К1×П1 + К2×П2) / (К1 + К2) + ОУ]×ГК,

де:

П1, П2, П3, П4 – оцінки з першого, другого та третього предметів;

К1, К2, К3, К4 – вагові коефіцієнти, що встановлюються додатком 7 до Порядку прийому; сума коефіцієнтів може не дорівнювати 1, тому результат зважується на цю суму;

ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів у разі вступу на спеціальності (спеціалізації), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка. Спеціальність 174 включена до цього переліку. Якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200;

ГК – дорівнює 1,02 для поданих заяв із пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації), передбачені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка. Спеціальність 174 включена до цього переліку.

Якщо після домноження на коефіцієнти конкурсний бал перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Мінімальний конкурсний бал після множення на коефіцієнти – 130

 

Вагові коефіцієнти для вступу за державним замовленням

Українська мова (перший предмет, К1, основний блок) 0,3
Математика (другий предмет, К2, основний блок) 0,5
Історія України (третій предмет, К3, основний блок) 0,2
Іноземна мова (четвертий предмет, К4, додатковий блок) 0,25
Фізика (четвертий предмет, К4, додатковий блок) 0,5
Хімія (четвертий предмет, К4, додатковий блок) 0,2
Географія (четвертий предмет, К4, додатковий блок) 0,2
Біологія (четвертий предмет, К4, додатковий блок) 0,2

Рейтинговий список вступників впорядковується:

  • за конкурсним балом – від більшого до меншого;
  • за пріоритетністю заяви від першої до останньої;
  • за результатами розгляду мотиваційних листів.

Крім результатів НМТ для вступника передбачена наявність мотиваційного листа.

При однакових конкурсних балах для впорядкування вступників використовуються пріоритетність заяв від першої до останньої (на місця державного та регіонального замовлення), при однакових пріоритетностях – результати розгляду мотиваційних листів.

Мотиваційний лист – викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, до якого у разі необхідності вступником може бути додано (у тому числі в електронній формі) матеріали, що підтверджують викладену в листі інформацію.

Детальніше з вимогами до мотиваційного листа можна ознайомитися за посиланням.

На бюджет можна подати до 5 заяв. Максимальна кількість спецальностей, за якими можна подати заяви на бюджет, також складає 5. Наприклад, можна подати 5 заяв на бюджет по одній спеціальності, а можна подати 5 заяв на бюджет по 5 різним спеціальностям.

Для конкурсного відбору осіб на місця за кошти фізичних або юридичних осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають на перший курс для здобуття ступеня бакалавра можуть використовуватись результати тільки розгляду мотиваційних листів.

 

Офіційні документи

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2024 РОЦІ

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2024 році

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2024 році:

Вартість навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб:

  • Денна форма – 32 900 грн
  • Заочна форма – 22 900 грн
Шановні вступники! У зв’язку з воєнним станом та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!
Кафедра АЕП у Фейсбуці: https://www.facebook.com/atep.kpi.official/
Телефон гарячої лінії НН ІАТЕ: (093) 194-47-16
Телефон кафедри: +38(044) 204-80-85
Адреса Приймальної комісії:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 15, 3 поверх, 97 аудиторія

Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Email: pkkpiua@gmail.com

Сайт приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорськго: https://pk.kpi.ua/