Випускники кафедри АТЕП мають високий рівень підготовки, що гарантує широкі можливості для подальшого працевлаштування. Ще під час навчання більшість студентів знаходить потенційні місця роботи та працюють у вільний від навчання час. За останні роки кафедра забезпечує 100% працевлаштування після завершення навчання.

Навчаючись на кафедрі АТЕП, випускники отримують універсальні навички, які дозволяють працювати у різних сферах, не лише за обраною спеціальністю. Зокрема, популярним серед випускників і швидкозростаючим напрямком є IT-індустрія. Це, насамперед, обумовлено високим середнім рівнем заробітної плати у цьому напрямі, оскільки більшість IT-компаній співпрацюють з іноземними компаніями та є філіалами цих компаній.

Кафедра співпрацює з багатьма організаціями і компаніями, які запрошують на роботу після закінчення навчання її випускників. Серед таких компаній є як великі державні енергокомпанії (Енергоатом, Нафтогаз, КИЇВЕНЕРГОПРОЕКТ та інші), так і приватні компанії (ТОВ «Вентконтрол», ТОВ «РАУТ_Автоматік», ТОВ «Артезія», ТОВ «Вентсервіс», ТОВ «Terrasoft» та інші). Ця співпраця підкріплена довгостроковими договорами.

Результати анонімного онлайн опитування випускників за останні п’ять років (2015-2019) вказують, що вони, в цілому, задоволені якістю освіти.

Серед випускників 54% працюють за спеціальністю.

Випускники отримують гідні зарплати у порівнянні з середніми заробітними платами в Україні.

Серед тих, хто не працює за спеціальністю, середній рівень заробітної плати вищий, але це, в основному, обумовлено високими доходами в IT-сфері.