Переддипломна практика

Переддипломна практика для студентів 4-го курсу проводиться з 15 квітня по 19 травня 2024 року.

Проходження практики студентами – важливий етап у підготовці висококваліфікованого спеціаліста, здатного ефективно вирішувати поставлені задач та розуміти особливості функціонування виробництва.

Відповідно до етапів та задач навчання студенти та аспіранти проходять різні види практик:

Переддипломна практика у бакалаврів має за мету познайомити студентів з особливостями автоматизації обраної ділянки виробництва або установки, навчитись правильно обирати обладнання для вирішення поставленої задачі автоматизації з урахуванням вимог технологічного процесу.

Переддипломна практика магістрів, які навчаються за освітньо-професійною програмою, має поглибити знання з комплексної автоматизації виробництва, можливістю модернізації систем керування та звітності.

Науково-дослідна практика магістрів, які навчаються за освітньо-науковою програмою, має надати студентам дані для наукових досліджень у рамках виконання магістерських робіт.

Педагогічна практика аспірантів має надати професійно-педагогічні навички та уміння з підготовки та проведення лекційних, практичних та семінарських занять зі студентами, які будуть корисними як у педагогічній так і у науковій діяльності.

Студенти проходять практику на підприємствах відповідно до тем дипломних робіт та наукових досліджень. Завдяки високому рівню підготовки та широкому колу вирішуваних задач наші студенти користуються попитом у найрізноманітніших організаціях: ДП «НАЕК «Енергоатом», ТОВ «Вентконтрол», ТОВ «Вент-Сервіс», ПАТ “Київенерго”, ПП “АРТЕЗІЯ”, ПАТ “Київспецмонтаж”, ТОВ «ППА Славутич», ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ХОНЕВЕЛЛ УКРАЇНА”, ТОВ “ФЕНІКС КОНТАКТ”, ПАТ «Центренерго», ТОВ “ТОТАЛ ЕНЕРГО ТРЕЙД”, ТОВ НВП «ЛОГІКОН», ТОВ “Раут-автоматік”, ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, Національний банк України, ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т. – Прилуки», ПАТ «КАРЛСБЕРГ УКРАЇНА», ДП «Антонов», ТОВ «СОФТЛАЙН ІТ», Компанія «SOFTPRO», ТОВ «ДІДЖИТАЛ ФОРС» та багато інших.

У 2023 році строки практик визначаються наказом №НОН/351/2022 від 22.12.2022 Про організацію практики здобувачів вищої освіти у 2023 році.

Відповідальними за проведення практики на кафедрі автоматизації теплоенергетичних процесів є:

  • для студентів та аспірантів очної форми навчання – Гікало Павло Валерійович
  • для студентів та аспірантів заочної форми навчання – Бунь Валерій Павлович

Документи:

  1. Методичні рекомендації виконання робочої програми практики студентами за дистанційною формою
  2. Програма проведення переддипломної практики студентів 4 курсу
  3. Рейтингова система оцінювання результатів виконання програми практики студентами за дистанційною формою