Schneider Electric

Міжнародна електротехнічна компанія. Світовий лідер і експерт з управління енергією, автоматизації і цифровізації промислових підприємств.

Пропонує інтегровані енергоефективні рішення для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об’єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних. Продукти компанії використовуються для автоматизації процесів і виробництв, систем моніторингу, електропостачання і розподілу електроенергії, управління інженерними системами будівель, систем аналітичної звітності і планування виробництва.

Провідний виробник програмно-технічних засобів автоматизації.

Володіє торговою маркою Modicon – перший в світі програмований логічний контролер (ПЛК), розроблений компанією General Motors (США).

Володіє торговою маркою AVEVA – перша в світі промислова програмна система людино-машинного інтерфейсу (HMI/SCADA-система) InTouch, розроблена компанією Wonderware. AVEVA (Wonderware) – лідер ринку програмного забезпечення для автоматизованих систем управління процесами і виробництвами.

Виробник сімейства сучасних ПЛК Modicon, HMI/SCADA-системи System Platform, інтегрованого середовища розробки Prometheus для програмування ПЛК і HMI/SCADA-систем.

HMI/SCADA-система AVEVA (Wonderware) InTouch Edge HMI – програмна платформа для граничних пристроїв інтернету речей і периметру автоматизованих систем управління.

HMI/SCADA-система InTouch Edge HMI використовується в лабораторному комплексі «Імітаційне моделювання АТК» для розробки цифрових двійників автоматизованих технологічних комплексів.

https://www.se.com/ua/uk/

Siemens AG

Міжнародний технологічний концерн, який є синонімом технічної переваги, інновацій, якості, надійності і глобальної присутності.

Сіменс-Україна – одна з провідних технологічних компаній України. Постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей української економіки: промисловості, енергетики, транспорту та охорони здоров’я. Департамент DF&PD пропонує своїм замовникам комплексні, інноваційні рішення в сфері автоматизації та приводів. Розроблює і постачає весь спектр обладнання для автоматизації технологічних процесів і промислових виробництв: давачі; виконавчі механізми; програмовані логічні контролери (ПЛК); системи людино-машинного інтерфейсу (HMI/SCADA-системи); системи аналітичної звітності і планування виробництва.

Виробник сімейства сучасних ПЛК Simatic S7, сучасної HMI/SCADA-системи WinCC, середовища інтегрованої розробки TIA Portal для програмування ПЛК і HMI/SCADA-систем.

ПЛК Simatic S7 і середовище інтегрованої розробки TIA Portal використовується в лабораторії промислової автоматизації Siemens.

https://new.siemens.com/ua/uk.html

Phoenix Contact

Компанія «Phoenix Contact» має 90-річну історію бурхливого інноваційного розвитку. Вона пройшла шлях від клем для контактних проводів електричних трамваїв до надсучасної промислової мікропроцесорної техніки. Зараз це світовий лідер виробництва сполучних компонентів і систем, електротехнічної продукції та рішень в галузі промислової автоматизації. Більш 12500 співробітників по всьому світу працюють для нових звершень індустрії. Основними напрямками роботи компанії є:

  • Компоненти електротехнічних шаф: все від клеми до пристрою управління для будь-якого завдання і найбільш вибагливих вимог.
  • Польові установки: інноваційні системи введення / виводу і промислові роз'єми забезпечують ефективну передачу енергії і даних.
  • Пристрої та з'єднання: з'єднувачі для друкованих плат або корпусів для електронних пристроїв.

Системні рішення: модульність, якість і надійність, величезний досвід компанії і інженерної спільноти допомагають знайти оптимальне рішення для будь-якого проекту.

http://www.phoenixcontact.com

EduNet. Міжнародна освітня мережа

Освітня мережа EduNet об’єднує понад 70 університетів з 23 країн світу, їх число постійно збільшується. Завдяки участі у програмі EduNet кожен університет-партнер має доступ до найновіших досягнень в галузі автоматизації як з практичного боку, та і методик і способів викладання. База знань та матеріалів постійно розширюється та поповнюється силами як компанії, так і університетів. Кордони між навчальними закладами стираються, новітні необхідні знання стають доступними всім бажаючим. Тісний зв’язок компанії та промислових підприємств є запорукою актуальності знань, набутих студентами. Що, в свою чергу, забезпечує промисловість кваліфікованими кадрами, відразу готовими до практичної діяльності, а людство загалом — новому кроку в майбутнє.

Ідею цієї мережі можна описати трьома основними цілями:

  • висвітлення останніх трендів в галузі автоматизації;
  • створення засобу передачі знань між університетами та компанією в сферах навчання та підготовки спеціалістів;
  • культурна різноманітність та взаємодія як основа для підвищення загальної ефективності.

Klinkmann

Компанія Klinkmann – європейська компанія, спеціалізується на дистрибуції рішень для промислової автоматизації, в тому числі програмованих логічних контролерів (ПЛК) і систем людино-машинного інтерфейсу (HMI/SCADA-систем).

Klinkmann-Україна є ексклюзивним дистриб’ютором промислового програмного забезпечення від світового лідера AVEVA (раніше Wonderware): HMI/SCADA-системи InTouch; HMI/SCADA-системи InTouch Edge HMI; HMI/SCADA-системи System Platform; систем аналітичної звітності і планування виробництва.

Klinkmann-Україна є ексклюзивним дистриб’ютором ПЛК Unitronics OPLC – світового лідера ринку контролерів з вбудованою операторською панеллю.

https://www.klinkmann.com.ua/

РАУТ-автоматік

РАУТ-автоматік – провідний український виробник програмно-технічних засобів автоматизації.

Виробник спеціалізованих контролерів (що параметризуються) для автоматизації інженерних систем будівель. Спеціалізовані контролери Waterheat, Hydrologic, Aeroclim – лідери серед українських продуктів відповідно на ринку автоматизації інженерних систем централізованого опалення, гарячого і холодного водопостачання, вентиляції і кондиціювання.

Виробник вільно-програмованих логічних контролерів (ПЛК) MaxyCon Flexy для автоматизації технологічних процесів в промисловості та енергетиці.

Виробник системи людино-машинного інтерфейсу (HMI/SCADA-система) Engineering Systems Manager (ESM).

Єдиний в Україні виробник одночасно ПЛК і HMI/SCADA-систем. ПЛК MaxyCon Flexy і HMI/SCADA-система ESM – лідери серед українських продукті на ринку відповідно промислових ПЛК і промислових HMI/SCADA-систем.

Спеціалізовані контролери, ПЛК і HMI/SCADA-система від РАУТ-автоматік використовуються на спеціалізованих стендах в лабораторії автоматизації інженерних систем будівель.

http://www.raut-automatic.kiev.ua/ua-version

Unitronics

Світовий лідер ринку програмованих логічних контролерів (ПЛК) з вбудованою операторською панеллю (торгова марка OPLC).

Виробник сімейства ПЛК OPLC Vision і сімейства програмних продуктів Vision для локального людино-машинного інтерфейсу, сімейства мультимедійних багатопротокольних ПЛК OPLC UniStream.

ПЛК OPLC UniStream – програмно-технічна платформа для граничних пристроїв інтернету речей і периметру автоматизованих систем управління.

ПЛК Unitronics OPLC UniStream & Vision використовуються в лабораторному комплексі «Імітаційне моделювання АТК» як програмно-технічні симулятори автоматизованих технологічних комплексів.

http://www.unitronics.com/

Асоціація промислових підприємств автоматизації України (АППАУ)

Асоціація представляє інтереси українського співтовариства підприємств промислової автоматизації. В основі лежать принципи співробітництва (collaboration) і спільного вирішення спільних проблем, властивих багатьом прогресивним співтовариствам, в тому числі і в Україні.
Спільно ми прагнемо:

  • Генерувати і розділяти ідеї щодо розвитку галузі
  • Налагоджувати діалог між різними групами зацікавлених сторін - деравними органами, кінцевими замовниками, постачальниками, системними інтеграторами, провайдерами додаткових послуг.
  • Проводити галузеві інсайти, визначати критичні проблеми розвитку і пропонувати рішення для них
  • Виробляти нові послуги і сервіси для членів Асоціації та наших партнерів

Налагодження сталого й динамічного діалогу між усіма учасниками є першочерговим завданням на цьому етапі початкового росту Асоціації.

http://www.appau.org.ua

Логікон

Дистриб’ютор виробників – світових лідерів на ринку промислової автоматизації. Дистриб’ютор програмно-технічних засобів промислової автоматизації та електротехнічного обладнання для важких умов експлуатації.

Дистриб’ютор компанії Advantech – світового лідера і виробника промислових комп’ютерів, телекомунікаційних засобів і засобів автоматизації для важких умов експлуатації.

Дистриб’ютор компанії Wago – світового лідера і виробника промислових клем, електротехнічного обладнання і програмованих логічних контролерів (ПЛК) Wago IO на програмній платформі CoDeSys.

Дистриб’ютор компанії Iconics – світового лідера і виробника системи людино-машинного інтерфейсу (HMI/SCADA-системи) Genesis 64.

ПЛК Wago IO використовуються в лабораторії технологічних вимірювань і приладів.

http://www.logicon.ua/

Нoneywell

Honeywell - корпорація зі списку Fortune 100, що займається розробкою і впровадженням технологій для вирішення непростих завдань, що диктуються глобальними макротрендамі, такими як безпека та енергоефективність. Штат корпорації по всьому світу налічує близько 132 000 співробітників, з яких більше 19 000 - інженери і вчені.

Прилади компанії для контролю навколишнього середовища, забезпечення безпеки життєдіяльності, охорони, вимірювань, сканування, а також мобільні системи і рішення в сфері управління будівлями і переробної промисловості функціонують в 150 мільйонах житлових будинків, 10 мільйонах офісних і громадських будівель, на 5000 промислових підприємств і на сотнях підприємств газо- та електропостачання по всьому світу.

http://honeywell.com

Smart Software Solutions

Світовий лідер ринку програмованих логічних контролерів (ПЛК).

Розробник системи виконання CoDeSys Runtime System для промислових ПЛК, яку використовують незалежні виробники ПЛК у всьому світі.

Розробник системи програмування CoDeSys Development System для ПЛК з інстальованою системою виконання CoDeSys Runtime System.

Платформа CoDeSys є найпоширенішою в світі програмною платформою для ПЛК. Підтримує вбудовану візуалізацію з елементами супервізорної функціональності (HMI/SCADA). Підтримує програмну симуляцію ПЛК для комп’ютерного тестування. Реалізований програмний ПЛК для ОС Windows.

CoDeSys – програмна платформа для граничних пристроїв інтернету речей і периметру автоматизованих систем управління.

Програмна платформа CoDeSys використовується в лабораторному комплексі «Імітаційне моделювання АТК» для розробки цифрових двійників автоматизованих технологічних комплексів.

https://www.codesys.com/

BELIMO

Протягом трьох останніх десятиліть більш ніж в 40 країнах світу назва фірми BELIMO (Белімо), Швейцарія, є еквівалентом якості, надійності, постійного вдосконалення. З дня свого заснування фірма BELIMO успішно фокусує свою діяльність на управлінні водяними і повітряними потоками в системах опалення, вентиляції та кондиціонування. Вузька спеціалізація, якої BELIMO дотримується протягом усіх років свого існування, дає можливість запропонувати замовнику продукцію найвищої якості за доступною ціною, а також використовувати багаторічний досвід розробників і споживачів для пошуку нових інженерних рішень. Практично всі технічні нововведення, що з'являються в даній області, беруть свій початок в стінах BELIMO.

http://www.belimo.com.ua

MathWorks

Світовий лідер ринку систем комп’ютерної математики (СКМ). Розробник СКМ Matlab.

Спеціалізовані пакети СКМ Matlab використовуються на кафедрі для комп’ютерного моделювання процесів і систем.

Пакет моделювання динамічних систем Matlab Simulink використовується в лабораторному комплексі «Імітаційне моделювання АТК» для розробки цифрових двійників автоматизованих технологічних комплексів.

https://www.mathworks.com/

Артезія

Компанія “Артезія” займається проектуванням, виробництвом та встановленням промислового теплоенергетичного обладнання, комплектацією та поставкою сучасних вузлів пароконденсатних систем, розробкою та впровадженням енергозаощаджувальних технологій та комплексних теплотехнічних модулів, автоматизацією технологічних процесів.

 “Артезія” має власну лінію з виробництва теплообмінних модулів, вузлів осушування та редукціонування пари, вузлів відводу конденсату, пунктів збору конденсату, які мають високі експлуатаційні характеристики, що дозволяє вирішувати будь-які задачі з врахуванням найвищих вимог стосовно якості, енергозаощадження та безпеки.

http://artezia.com.ua/

Мікрол

ТОВ «Мікрол» є провідним українським виробником автоматизованих засобів технологічних процесів, (АСУ ТП) електротехнічних пристроїв і приладів (мікропроцесори, блоки управління і блоки комутації, мікроконтролери, регулятори і багато іншого), які знаходять широке застосування в багатьох сферах промисловості.

http://www.microl.ua

TERMOJET

Торгівельна марка "TERMOJET" пропонує системи автоматики, котли, колектори і гідроврівнювачі (гідрострілки) для котелен. Якісна автоматика систем опалення має в складі спеціальні давачі завдання яких полягає у вимірюванні температури всередині опалювальної кімнати і зовнішнього повітря. Обробляючи одержувані температурні показники, система в автоматичному режимі вибирає необхідну потужність для забезпечення комфортної температури в приміщенні і самостійно налаштовує опалювальне обладнання для оптимального режиму його функціонування. Пелетні котли даного виробника зручні, прості і невибагливі в обслуговуванні. Як паливо до них підходять спеціальні деревні гранули (пелети), що робить безпечними і економічними у використанні. Застосування колекторів з гідроврівнювачами значно полегшує встановлення обладнання, підвищує якість регулювання систем опалення і як наслідок цього підвищує комфорт в приміщенні і економію енергетічних ресурсів (газу, твердого палива та т.п.).

http://termojet.com.ua