Відбулась зустріч студентів кафедри із майбутніми партнерами – представниками інжинірингової компанії “Octavis Engineering”, що входить до групи компаній “Octavis Group”.

“Octavis Engineering” відома своїми інноваційними рішеннями в області автоматизації в фармацевтичному секторі виробництва. Компанія спеціалізується на проєктуванні, створенні та впровадженні автоматичних систем і механізмів, модернізації існуючих систем, а також впровадженні роботизованих ліній виробництва.

Компанія є “Solution Partner” корпорації “Mitsubishi Electric” в Україні, має спеціалізовану експертність у галузі та здатна надавати комплексні рішення для клієнтів.

Серед клієнтів компанії такі представники фармацевтичної галузі як “Фармак”, “Артеріум”, “Дарниця”, “ЮРіЯ-ФАРМ” та інші

У зв’язку зі зростанням запиту на впровадження новітніх систем автоматизації та роботизації виробництва у фармацевтичній промисловості, а також модернізації вже існуючих установок, компанія “Octavis Engineering” запрошує молодих та амбітних програмістів, які готові створювати та впроваджувати такі інноваційні рішення.

Більш детально у презентації компанії