Шановні друзі та колеги,

Запрошуємо вас долучитись до UniCities Transition Lab Forum I.

Цей Форум організовується в рамках реалізації проєкту програми Еразмус+КА2 «Розкриття трансформативного потенціалу українських університетів для розбудови кліматично нейтральних та сталих міст». Кафедра АЕП є учасником даного проєкту.

У цьому заході візьмуть участь доповідачі з уряду України, українських, шведських та іспанських міст, університетів, компаній та організацій громадянського суспільства, міжнародних організацій, які мобілізуються для кліматично нейтральної та зеленої відбудови українських міст. Серед спікерів також представники Європейської комісії, іспанських та шведських піонерських ініціатив, які вирішують проблеми зміни клімату в містах.

Форум буде проходити онлайн вже наступного тижня у вівторок, 23 травня. Початок о 14:00 за Київським часом.

Реєстрація, програма Форуму та посилання на трансляцію в YouTube за посиланням https://www.eventbrite.co.uk/e/unicities-transition-lab-forum-i-tickets-631461286707.

Посилання на youtube https://www.youtube.com/watch?v=mewc33-d1To

До зустрічі наступного тижня.

*Co-funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them