Серед багатьох доступних  програмних і технологічних продуктів автоматизована система зберігання та пошуку (AS/RS) стала основним продуктом. Компанії будь-якого розміру та галузей покладаються на AS/RS, щоб забезпечити сучасне складування та виконання завдань. OPEX випустила свою систему Infinity на MODEX 2022. Кажуть, що ця система наступного покоління «товари людині» (G2P) пропонує найвищий рівень щільності зберігання, модульність і гнучкість. Використовуючи бездротові роботизовані транспортні засоби Infinity iBOT, сховище потрійної глибини та програмну платформу OPEX Cortex, Infinity щоразу доставляє потрібний SKU на потрібну робочу станцію, збільшуючи ємність пам’яті на 35%, водночас роблячи маршрути ботів на 65% ефективнішими.

Чому рішення AS/RS користуються таким високим попитом та чим система Infinity відрізняється від інших пропозицій AS/RS –  ознайомитися можна за посиланням:

https://www.controleng.com/articles/how-automation-storage-and-retrieval-systems-will-shape-the-future-of-distribution-operations/