Контролер заряджання постійним струмом CHARX control integrated від Phoenix Contact поєднує в собі всі функції контролера та моніторингу 19-дюймової зарядної колонки в одному пристрої.

Розумний модуль керування керує п’ятьма силовими модулями потужністю 30 кВт для швидкого заряджання постійним струмом до 150 кВт. Це спрощує проектування, встановлення й технічне обслуговування зарядної колонки, що дозволяє створити економічну та широкомасштабну інфраструктуру швидкого заряджання. Модулі CHARX у стандартному 19-дюймовому форматі оптимізують планування, встановлення та економічну експлуатацію зарядної колонки. Узгоджена між собою потужна електроніка забезпечує ефективне перетворення, розподіл і зберігання енергії. Як порівняти з класичним комплектуванням компонентами DIN-рейки, модульна конструкція із системою CHARX у стандартному 19-дюймовому форматі суттєво зменшує складність зарядної колонки постійного струму. Швидке встановлення та обслуговування ще більше спрощується завдяки 19-дюймовому стандарту та швидкому підключенню Push-in — як для встановлення, так і для заміни модулів. Таким чином, електромобілі можна заряджати розумно та швидко.

Детальніше:

https://www.phoenixcontact.com/uk-ua/podiyi-ta-novyny/novyny/universalnyy-prystriy-u-19-dyuymovomu-formati-zaryadnyy-kontroler-zaryadzhannya-postiynym-strumom-charx-control-integrated-dlya-stantsiy-shvydkoho-zaryadzhannya