OECD Internship Programme

Програма спрямована на залучення до роботи в паризькому та інших офісах Організації висококваліфікованих та цілеспрямованих студентів з різних країн світу. Студенти матимуть змогу працювати над проєктами, пов’язаними зі стратегічною спрямованістю діяльності Генерального секретаря, та виконувати допоміжні корпоративні функції Організації. Головна мета програми полягає в наданні кандидатам, які успішно пройдуть процедуру відбору, можливості вдосконалити свої аналітичні та технічні навички під час роботи в міжнародній організації.

Стипендіати також проводитимуть дослідження за однією з таких галузей: штучний інтелект, клімат, корпоративне управління, цифровізація, економіка, освіта, енергетика, наука та технології, здоров’я, інвестиції, фінанси, підприємництво, транспорт тощо. Повний перелік галузей розміщений за посиланням.

Програма стажування відкрита для студентів, які:

• на період дії програми стажування навчаються на денній формі в університеті за спеціальністю, яка відповідає сфері діяльності ОЕСР;
  • мають змогу проходити стажування щонайменше місяць (мінімальний термін тривалості програми);
  • вільно володіють однією з двох офіційних мов ОЕСР (англійською або французькою) та знають іншу мову на достатньому для роботи рівні, або готові її вивчити. Знання інших мов, які використовуються в ОЕСР, буде перевагою;
  • володіють хорошими математичними навичками та навичками використання інформаційних технологій;
  • демонструють відмінні навички роботи з документами та комунікативні навички;
  • здатні працювати в команді з представниками різних культур та національностей.

Для участі в програмі потрібно подати заявку через онлайн-платформу. В заявці обов’язково потрібно вказати дату та проміжок часу, впродовж якого Ви можете проходити стажування, оскільки на основі цієї інформації, а також в залежності від графіку відділу ОЕСР, де буде проходити стажування, визначатимуться дати початку програми.

Набір стажерів здійснюється на постійній основі, а заявки на участь приймаються впродовж року. Найближчий дедлайн подання заявок для кандидатів, які бажають проходити стажування взимку 2022 р., спливає 1 березня 2022 р. (до 13:59 за київським часом).