«STEM у вищій школі»

Воркшоп із співпраці університетів Німеччини та України «STEM y вищій школі»

27 березня 2019 року в м. Київ на території першого інноваційного парку України UNIT.City відбувся денний воркшоп «STEM y вищій школі».

Було розглянуто такі тематики:

• застосування інноваційних підходів до створення цифрового майбутнього у вищій школі;

• застосування технології віртуальної реальності (AR/VR) в інженерній освіті для удосконалення змісту освіти та підвищення мотивації студентів.

Воркшоп було організовано лабораторією «Архітектура знань» Дрезденського технічного університету, Центром Європейських проектів Дрезденського технічного університету, Житомирським державним технологічним університетом, а також Коаліцією STEM освіти в Україні

Воркшоп зібрав 30 учасників із провідних університетів України міст Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Житомир, Харків, а також з Інституту модернізації змісту освіти (Україна), Української національної IT-фабрики UNIT Factory, Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Українського відділення Інституту інженерів з електротехніки та електроніки, компанії «Sensorama Lab» та Київського інформаційного центру Німецької служби академічних обмінів.