Зустріч з учнями 142 ліцею м.Києва.

Викладачі кафедри АТЕП 4 березня 2019 року провели профорієнтаційну роботу у 142 ліцеї Києва. Розказали учням старших класів ліцею про теплоенергетичний факультет та студентське навчання, про кафедру автоматизації теплоенергетичних процесів, наші підходи до навчання та лабораторії кафедри, про перспективи та особливості роботи фахівців з автоматизації, про задачі, які вирішуються нашими випускниками зараз та задачі, вирішення яких очікують наші партнери і замовники від майбутніх випускників.
Хочемо подякувати адміністрації ліцею за організацію зустрічі, а ліцеїстам – за увагу та зацікавленість до презентації.
У свою чергу, ми із задоволенням проведемо аналогічні зустрічі з учнями інших шкіл та ліцеїв, а також запрошуємо відвідувати дні відкритих дверей факультету і кафедри.
Слідкуйте за оновленнями на сайті кафедри!