Викладачі кафедри пройшли тижневий тренінг з EPLAN.

Дякуємо за проведений тренінг. Інформація виявилася корисною, а самі заняття проходили динамічно та пізнавально.

Для довідки: EPLAN відноситься до провідних фірм з розробки програмного забезпечення/систем автоматизованого проектування для галузевих рішень.

EPLAN пропонує платформу для наскрізного проектування, яке охоплює наступні галузі: електротехніка, КВПіА, гідравліка/пневматика і механіка. Завдяки відкритій архітектурі і стандартним інтеграційним модулям EPLAN може бути економічно ефективно інтегрований з великим спектром сторонніх рішень: системами механічного проектування, ERP та PDM системами, системами проектування будівель, промислових виробництв.

Отже, поступово викладачі передадуть свої знання і студентам. Це означає, що вже зовсім скоро наші майбутні інженери зможуть проектувати системи в більш зручному середовищі, яке дає також і більше можливостей.