Будемо потихеньку змінювати світ! Vivat technology 4.0!

Директор в Асоціація підприємств промислової автоматизації

Alexandre Yurchak Директор в Асоціація підприємств промислової автоматизації так висловився на своїй сторінці у Фейсбуці:

“триває активна підготовка до відкриття Центру 4.0 в КПІ. Пройшли наразі 2 зібрання, на яких відбулись презентації концепції Центру 4.0 різним кафедрам Університету. Створениий орг. комітет підготовки, який очолила кафедра АТЕП-ТЕФ (Александр Степанец), що є членом АППАУ від самого початку, зупущене онлайн опитування. Перше та головне завдання – налагодження комунікацій всередині, адже кафедри по-суті, не дуже то й знайомі з напрацюваннями одна одної і з тим, що відбувається в АППАУ та русі 4.0. До цього також залучений Факультет менеджменту та маркетингу. Вже пішов потік зустрічної інформації (статті по 4.0) та ініціатив в області мат. моделювання промислових об’єктів. Група працює також над тим, що попередньо виробити власне позиціонування – очевидно. що в КПІ це куди менш очевидно ніж в інших ВНЗ. Орг. комітет має прийняти рішення по структурі та даті відкриття Центру до 15 листопада.”

Alexandre Yurchak