Вітаємо із захистом дипломів спеціалістів!

І ось настає той самий день захисту. Для одних нарешті, для інших – несподівано. Розуміючи, що відступати нікуди, студенти йдуть захищати свої роботи. Якщо робота виконана за правилами, якісно, то добрі оцінки не примушують себе чекати. Тому для сумлінних студентів такі хвилюючі події, як правило, закінчуються відчуттям своєї гідності, перемоги! І одночасно невеличким сумом, що хоч ці довгі роки навчання були важкими, але багато цікавого та незабутнього відбулося в їх житті.

Співробітники кафедри вітають своїх випускників!!!

Бажаємо вам знайти гідну роботу, яка буде приносити гарний прибуток та задоволення! Сподіваємось, що всі негаразди, якщо й були, то забудуться, і студентські роки будуть згадуватися теплим та щасливим періодом у вашому житті!