Завершився відбірковий етап міжнародного конкурсу студентських проектів Xplore New Automation Award, організований німецькою корпорацією і добрим другом кафедри Phoenix Contact. 160 кращих технічних ВУЗів світу подають туди свої ідеї, спрямовані на вирішення задач smart-заводів, розумних міст та взаємодії з навколишнім середовищем. Кількість заявок обмежена лише фантазією студентів.

Вимогливе жюрі, серед якого топ-менеджери корпорації, видатні науковці та досвідчені інженери, відбирають 100 кращих проектів і допомагають їх реалізувати. Ці проекти фінансуються Phoenix Contact, а студенти реалізуватимуть свої ідеї на надсучасному обладнанні у дружньому професійному середовищі. Це неймовірна можливість проявити себе та створити своїми руками щось нове, цікаве, корисне і прогресивне!

І цього року серед сотні кращих студентських команд аж дві наші! Це вражає, захоплює і однозначно доводить, що Україна має безмежний потенціал у високоінтелектуальних галузях.

Ми раді, що цей “потенціал” зараз навчається у нас і разом з нами. Значить, ми все робимо правильно.

Успіхів вам, майбутня технічна еліта нації!