Майбутнє промислової автоматизації – у поєднанні складних алгоритмів, розумного обладнання, гнучкості рішень та творчості інженерів. Ті, хто зможе будувати інтелектуальні системи, що швидко, безпомилково приймають потрібні рішення у складних промислових умовах, матимуть успіх при будь-які владі чи штучному інтелекті
Щоб мати перспективу, варто вчитися на перспективних технологіях для перспективних знань.
Тепер у нас є першокласні полігони світового рівня для прокачки професійних навичок: системного підходу до автоматизації всього на світі, розробки програмного забезпечення, реалізації хмарних рішень, налаштування IT-інфраструктури та створення комплексних рішень під потреби клієнта. Ці навички дозволяють конкурувати нашим випускникам та компаніям, з якими вони співпрацюватимуть, на світовому ринку.
Завдяки співпраці з міжнародною освітньою мережею EduNet та її уособленням в Україні Фенікс Контакт Україна (Phoenix Contact Ukraine) студенти та партнери кафедри АТЕП мають змогу навчатися та реалізовувати свої проєкти обладнанні відкритої екосистеми PLCnext.

Контролери PLCnext – це унікальне поєднання командного центру виробництва і можливостей сучасного IT. Від класичної автоматизації вони взяли надійність, ефективність та продуману простоту, а від інформаційних технологій – гнучкість поєднання різних технологій під одним корпусом.
Якщо додати до цього неймовірну модульність, то отримаємо крутезний конструктор для дорослих – кайф від заняття майже такий самий, як в дитинстві

, а результат на користь тисячам підприємств.
Платформа PLCnext – це зручний спосіб ознайомитися із:

промисловим програмуванням по стандарту IEC-61131 і принципам PLCopen

високорівневим програмуванням на C/C+/C# та Python, їх особливостях у взаємодії

сучасним технічним обладнанням, що використовується по всьому світі

web-технологіями та візуалізацією даних, людино-машинною взаємодією

хмарними технологіями Proficloud у їх промисловому застосуванні (підвищені вимоги до надійності, безпеки та якості даних)

промисловими мережами від Modbus до Profinet

системною інтеграцією за допомогою OPC-UA та промислових стандартів

застосуванням технологій Промислового інтернету речей IIoT та міжмашинної взаємодії M2M

адмініструванням спеціальних збірок Linux, розгортанням цифрової інфраструктури з Docker

розробкою ефективних систем керування різними об’єктами від розумного будинку до безлюдної смарт-фабрики

інтеграцією елементів штучного інтелекту (нейромереж) прямо в контури керування

засобами створення та підтримки Цифрових двійників підконтрольних систем
Платформа PLCnext – чудова екосистема для навчання тому, з чим доведеться працювати і надалі. Вона вже готова для використання вами!

Inspiring innovations!