Завдяки новим комутаторам сучасні датчики та польові пристрої можна інтегрувати безпосередньо в мережу Ethernet.

Зображення з сайту www.phoenixcontact.com

FL Switch 2303-8SP1 — це перші комутатори Phoenix Contact для підключення сучасних датчиків і кінцевих пристроїв до інтерфейсу Single Pair Ethernet. Керовані комутатори підтримують Single Pair Ethernet (SPE) на восьми портах зі стандартом 10Base-T1L придатним до універсального застосування і забезпечує відстань передачі до 1000 метрів. Підключені пристрої додатково живляться від комутатора за допомогою двопроводового кабелю зі стандартом PoDL (Power over Data Line) і напругою 24 В постійного струму Power Class 11. Таким чином, датчики у виробництві, інфраструктурі та автоматизації будівель можна інтегрувати безпосередньо в мережу Ethernet зручним для монтажу способом і без шлюзів.

Три класичні порти Ethernet зі швидкістю 100/1000 Мбіт/с доступні для підключення мережі вищого рівня в топології «зірка», «кільце» і «лінія». Керовані комутатори особливо добре підходять для протоколів автоматизації, наприклад Profinet, і підтримують мережеве резервування, а також відповідні функції безпеки.

Детальніше: https://www.phoenixcontact.com/uk-ua/podiyi-ta-novyny/novyny/pershi-kerovani-komutatory-dlya-single-pair-ethernet