Каталізатором для переходу із застарілих ПЛК є їхня застарілість і зниження рівня підтримки. Ці застарілі системи наближаються до точки, коли вони позбавлять промисловість критичних оновлень програмного забезпечення, вдосконалення мікропрограми та заводської підтримки. Відсутність мережевих можливостей у застарілих ПЛК також обмежує зв’язок між контролерами та перешкоджає обміну даними на підприємстві. Сучасні промислові потреби вимагають взаємозв’язку ПЛК, що забезпечує безперебійний обмін даними та віддалений моніторинг вводу/виводу (I/O).

Міграція ПЛК або розподіленої системи керування (DCS) за допомогою інтерфейсів міграції Weidmuller MiBridge не потребує додаткового місця в шафі керування. Рекова система замінює старий контролер і об’єднує рівень підключення та новий контролер в один компактний блок. Надано: Weidmuller

Поява систем віддаленого вводу/виводу дає можливість локалізованого моніторингу та контролю, одночасно спрощуючи мережеве звітування. Якщо традиційним ПЛК не вистачає необхідних функцій для інтеграції з віддаленими системами введення/виведення, нове покоління ПЛК перевершує цей аспект. Цей перехід від ізольованих систем до взаємопов’язаних мереж покращує ефективність, продуктивність і прийняття рішень на основі даних.

Ознайомитися з наслідками нехтування міграцією та  з перевагами  plug-and-play можна за посиланням:

https://www.controleng.com/articles/benefits-of-plug-and-play-plc-migration/