Міждисциплінарна освітня програма першого освітнього рівня освіти (бакалаврат) G4+G7 «Комп’ютеризовані технології та інжиніринг теплоенергетичних систем» (ЄДЕБО id:1444656) пропонується вперше. Вона поєднує компетениції та результати навчання спеціальностей G4.02 «Енерговиробництво.Теплоенергетика» та G7 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка»

Випускники міждисциплінарної програми мають широкий спектр можливостей для працевлаштування завдяки поєднанню знань із теплоенергетики, інформаційних технологій, автоматизації та енергоефективності. Це є додатковою їх перевагою порівняно з випускниками, які отримали фах за спеціальністю G4 або G7, оскільки отримана освіта надасть більш широке коло знань, вмінь і практичних навичок в суміжних сферах, які доповнюють одна одну.

Випускники мають наступні перспективи працевлаштування:

Енергогенеруючі компанії

    • Інженер-енергетик
    • Оператор систем автоматичного керування
    • Фахівець із впровадження енергоефективних рішень

Промислові підприємства

    • Інженер з автоматизації
    • Проєктувальник енергоефективних систем
    • Фахівець з енергоменеджменту

IT-компанії (Індустрія 4.0, Smart Grid, IoT, автоматизовані системи керування)

    • Розробник програмного забезпечення для SCADA-систем
    • Інженер із впровадження цифрових технологій в енергетиці\

Органи державної влади та місцевого самоврядування (департаменти енергетики, енергоменеджменту, екології, будівництва)

    • Інженер-консультант з енергозбереження
    • Спеціаліст з екологічного моніторингу
    • Фахівець з енергоменеджменту

Науково-дослідні установи та освітні заклади

Освітня програма  надасть здобувачам комплексне вивчення сучасних цифрових рішень у теплоенергетиці з опануванням навичок інтелектуального аналізу даних для енергетики. Фокус програми зосереджений на управлінні енергоефективністю в теплоенергетиці з застосуванням сучасних підходів до енергетичного моделювання, автоматизованих систем керування та створення цифрових двійників об’єктів. Залучення до викладання навчальних дисциплін фахівців з інших навчальних закладів, представників стейкхолдерів, експертів галузі, проходження практики на базі підприємств партнерів та участь студентів у виконанні спільних проектів на замовлення установ та провідних компаній галузі дозволить закріпити теоретичні знання та набути практичних навичок.

Здобувачі освіти можуть брати участь у організованих літніх спеціалізованих школах з енергетики та студентських наукових гуртках, а також долучаються до міжнародних освітніх проєктів Еразмус (зокрема UNICITY, COIL-CERENADE). Можливість існування семестру міжнародної мобільності.

Освітня програма «Комп’ютеризовані технології та інжиніринг теплоенергетичних систем»

Навчальний план освітньої програми «Комп’ютеризовані технології та інжиніринг теплоенергетичних систем»

Робочий навчальний план 1 курсу навчання освітньої програми «Комп’ютеризовані технології та інжиніринг теплоенергетичних систем»