Phoenix Contact випускає три нові лінійки медіаконвертерів, кожна з яких призначена для конкретних промислових умов і завдань.

Ці пристрої, розроблені для забезпечення високої продуктивності, довговічності та гнучкості, відповідають різноманітним промисловим вимогам — це недорогі рішення, які підходять для середовищ із високими температурами й мають високий рівень електромагнітної сумісності.

Медіаконвертери серії MC 1000, розроблені для галузей, де ціна має важливе значення: вони пропонують доступне за ціною, але надійне рішення для з’єднання. Конвертери роблять можливою передачу Ethernet через оптоволокно й забезпечують безперебійний зв’язок без шкоди для якості.

Конвертери серії MC 1000T мають розширений діапазон температури, а також є надійним рішенням для використання в суворих умовах експлуатації. Вони забезпечують безперебійне з’єднання навіть у складних умовах. Серія MC 1000E була спеціально розроблена для середовищ з електромагнітними перешкодами та потенційно вибухонебезпечних середовищ і забезпечує стабільний обмін даними. Крім того, пристрої мають повний пакет документів допусків.Медіаконвертери серії MC 1000 відповідають суворим вимогам промислового середовища, встановлюючи новий стандарт безперебійної передачі даних. Новий асортимент медіаконвертерів є продовженням успішної лінійки комутаторів Ethernet від Phoenix Contact і включає в себе більш широкий спектр оптоволоконних інтерфейсів, функцій, орієнтованих на конкретні застосування, сертифікатів відповідності та місць встановлення.

Дізнайтеся більше про медіаконвертери Ethernet:

https://www.phoenixcontact.com/uk-ua/mediakonvertery-dlya-merezh-ethernet