Міс та Містер ТЕФ
Нікому не секрет, що головною ціллю нашого факультету та кафедри є неймовірні та якісні знання, які кожен студент має можливість здобути саме у нас. Однак окрім навчання ми, як ніхто інший, вміємо добре відпочивати і веселитись?
На ТЕФі немає часу сумувати, адже тут регулярно проводиться ціла низка цікавих заходів. Одними з найочікуваніших та наймасштабніших, безсумнівно, є щорічні конкурси краси та інтелекту «Міс ТЕФ» та «Містер ТЕФ».
Сотні глядачів, вражаючі ідеї, яскраві постановки, танці, костюми і, звичайно, найкрасивіші хлопці та дівчата факультету в одному місці. Що ж може бути краще? Усе це змушує всіх присутніх поринути в неймовірну атмосферу студентства та відчути себе щасливим, бо в такі моменти в голові лунає лише одна думка: «Я обрав правильний факультет!».
Програма заходу складається з кількох етапів. Першим проводиться дефіле згідно тематики всього конкурсу, де кожен учасник сам створює свій образ та костюм.
Окрім того обов’язковим є інтелектуальний конкурс, де учасники мають змогу проявити свою ерудицію та кмітливість. Ну, або почуття гумору, якщо з першими двома факторами не склалося:)
Також готується творчий номер або груповий танець.
І останнім дефіле є вечірній вихід, на який дівчатам саме час дістати із шафи випускну сукню, щоб повитирати шлейфом підлогу нічного клубу, чи костюм для хлопців.
Ось власне й усе.
Хоча ні, не все. Мало не забули про конкурс, заради якого до «місок» приходить вся чоловіча половина факультету та навпаки: конкурс купальників. Якщо хочеш відчути себе в басейні чи на пляжі та на власні очі оцінити, чи одногрупниця не «вїд’їлась» за зиму, то ти завітав за адресою.
Цього року наша кафедра найбільш гідно представила себе, адже почесний титул «Містер ТЕФ» отримав студент групи ТО-41 Дмитро Резник, а «Міс ТЕФ» стала студентка групи ТА-31 Анастасія Товстюк, яка згодом здобула друге місце на університетському конкурсі краси «Королева КПІ». До речі, слід зазначити, що Поліна Садонова, попередня «міска» факультету, також була красуня з АТЕПу, бо найкрасивіші та найрозумніші дівчата навчаються саме у нас! 😉
ЕКСКУРСІЯ НА СКЛОВАРНИЙ ЗАВОД.
Запрошення на екскурсію на Гостомельський склозавод було справжньою несподіванкою для нашої кафедри.
По-перше, це не суміжна з нами галузь промисловості, по-друге, екскурсія біла запланована на учбовий час студентів.
Але не дивлячись на це, ми відправилися до м.Гостомель на обзорну екскурсію найбільшим склозаводом України.
ГСЗ входить до міжнародної корпорації “Vetropak”, яка об’єднує в собі 6 європейських заводів.
Саме скляне виробництво складається з таких етапів:
1) підготовка сировини – кварцовий пісок, вапно і карбонат натрію, домішки і сировини, що повторно використовується;
2) плавлення скла – скло з додаванням нової сировини, що повторно використовується, плавиться при t=1580 С;
3) виробництво скляної тари – гарячі краплі скла, чкі відрізані від маси розплавленого скла, що безперервно тече, прямують у чорнову форму. Потім під дією стиснутого повітря у чистовій формі сформованому наперед склу надається необхідна форма;
4) відпал – сформована пляшка з високою температурою червоного кольору поволі і рівномірно охолоджується в печі відпалу. Це робиться для створення додаткової стійкості до подряпин та збільшує опір пляшки до розриву;
5) перевірка якості – відбувається перевірка у трьох напрямках:
- візуальну
- механічну
- електронну
Якщо виріб не відповідає стандартам, то його повертають в піч на переплавлення;
6) упакування – вироби, які повністю пройшли перевірку, автоматично завантажуються на палети та упаковуються щільною плівкою, обтягуючи комплект виробів.
Дуже вразила гостинність персоналу та організованість процесу виробництва скла у вигляді склотари для відомих виробників – “КЗШВ” (Київського заводу шампанських вин), пивних магнатів і т.д..
Маємо надію на подальшу співпрацю та можливість проходження практик студентами нашої кафедри на ГСЗ.