Міністерство освіти і науки України та Національна агенція академічних обмінів Республіки Польща (NAWA) оголосили конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2022-2023 роки.

Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, наукових установ та підприємств обох країн.

Проєктні пропозиції приймаються за такими пріоритетними напрямами:

– комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовані, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);

– енергетичний менеджмент та енергоефективність;

– екологія та управління навколишнім середовищем;

– науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найпоширенішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;

– нові речовини та матеріали;

– соціальні та гуманітарні науки;

– оборонні технології.

Прийом документів з 9 вересня по 28 жовтня 2021 року.

Фінансування виділяється два роки поспіль, на кожний рік окремо.

Керівники та основні учасники проєктів можуть подавати декілька заявок. Однак, керівники не зможуть отримати фінансування більш ніж за одним проєктом.

Документи приймають за адресою: Україна, 01601, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка 16, Міністерство освіти і науки України.

Всі деталі конкурсу (вимоги, критерії відбору, перелік документів, форма заявки та ін.) подано на веб-сторінці МОН України https://mon.gov.ua/ua/news/startuvav-konkurs-ukrayinsko-polskih-naukovo-doslidnih-proyektiv-na-2022-2023-roki.

Для тих, хто зацікавлений у конкурсі і кому потрібна допомога у підготовці проєктної пропозиції, пропонуємо звертатися до відділу координації міжнародної проєктної діяльності: Кізуб Олена Олександрівна, кімната 171/5 корпусу № 1, тел. 204-80-19,

https://ipd.kpi.ua/contact-us-form/