Джерела живлення Step Power від Phoenix Contact розроблені з урахуванням потреб сучасної автоматизації будівель. Вони живлять шлюзи розумних лічильників, Raspberry Pis та інші компоненти розумного будинку через USB-порт. Їх також можна використовувати для швидкого заряджання мобільних кінцевих пристроїв та інших споживачів 5 В.

Блок живлення оснащено роз’ємом USB-A або USB-C до 15 Вт. Завдяки особливо малій габаритній ширині лише 18 мм (1 розділювальна одиниця) використання як зарядного пристрою USB звільняє більше місця в монтажному розподільнику, шафі керування або пласких пультах керування, що дозволяє повністю відмовитися від класичної комбінації з розетки в шафі керування із габаритною шириною 45 мм (2,5 розділювальної одиниці) та блока живлення з USB-роз’ємом. Вбудований кабельний паз із розвантаженням від зусиль натягу в корпусі джерела живлення дозволяє за потреби легко прокласти USB-кабель під кришкою монтажного розподільника й забезпечує простий доступ до нього. Джерела живлення Step Power мають низькі втрати в режимі роботи без навантаження <0,1 Вт і високий ККД для оптимальної енергоефективності будівель. Завдяки ефективному енергозбереженню за рахунок максимального ККД в режимі роботи без навантаження і з частковим навантаженням джерела живлення відповідають високим вимогам стандартів ефективності Директиви з екологізації. Вхід широкого діапазону від 85 В змінного струму до 264 В змінного струму і діапазон температури від -25 до +70 °C забезпечують можливість використання майже в будь-яких умовах навколишнього середовища.

Детальніше:

https://www.phoenixcontact.com/uk-ua/podiyi-ta-novyny/novyny/dzherelo-zhyvlennya-dlya-avtomatyzatsiyi-budivel-zhyvlennya-ta-zaryadzhannya-cherez-usb