Виробничий сектор трансформується через новий світ цифрових фабрик, що призводить до отримання даних, які відкривають двері до нових глибин оперативного управління. Водночас ключові технологічні тенденції, такі як модульна конструкція систем, локалізоване прийняття рішень і повсюдне зондування, є ключовими факторами оцифровки, що дозволяє виробникам зменшувати споживання енергії при досягненні критичних бізнес-цілей.
Оскільки ми каталізуємо та перебудовуємо стале промислове майбутнє, ми можемо очікувати появи п’яти ключових технологічних тенденцій (серед яких і автоматизація), які стимулюватимуть нові інвестиції в передові технології як у апаратне, так і в програмне забезпечення.

Зараз у промисловому масштабі розгортається дедалі більше засобів автоматизації за допомогою роботизованих систем і конфігурованих систем з метою підвищення продуктивності, якості та усунення нестачі робочої сили. Більше обладнання для автоматизації означає, що розгортається більше апаратних і програмних технологій. Одним із прикладів є бездоганна конфігурація та підключення від периферії на заводі до хмари. Унікальні аналогові інтерфейси, що настроюються програмним забезпеченням, у поєднанні з технологіями цифрового підключення для прямої IP-адресації створюють зручні мережі підключення для автоматизованого керування в режимі реального часу. Це дає змогу реалізувати концепцію справді гнучкого виробництва, яка втілює в життя можливість швидкого конфігурування та сприяє загальному використанню активів.

Ознайомитися з іншими ключовими технологічними тенденціями можна за посиланням:

https://www.controleng.com/articles/five-edge-technology-trends-that-can-improve-operational-insight/