21-24 вересня 2020 р. професор кафедри Володимир Волощук та старший викладач Олена Некрашевич взяли учать у роботі 6-ї Міжнародної конференції «Сучасні проблеми теплоенергетики».

Конференція була організована Сілезьким технологічним університетом та (м. Глівіце, Республіка Польща) та Гірничо-металургійною академією імені Станіслава Сташиця (м. Краків, Республіка Польща). Представлення та обговорення робіт, а їх було 145, відбувалося в дистанційному on-line режимі. Загалом в роботі конференції взяли участь 179 учасників із 28 країн та 5 континентів.

Тематика доповідей охоплювала розроблення та застосування методів ексергетичного аналізу, методи обчислювальної гідрогазодинаміки, технології органічного циклу Ранкіна, технології відновлюваної енергетики, технології паливних елементів, проблеми біоенергетики, технології вловлювання та збереження оксидів вуглецю, проблеми акумулювання енергії, тощо.

Володимиром Волощуком та Оленою Некрашевич було представлено дві роботи, присвячені застосуванню методів ексергетичного аналізу. Перша робота стосувалася дослідженню взаємовпливу компонентів теплонасосних систем на значення ключових показників ефективності роботи таких систем, а друга була присвячена вивченню впливу нових екологічних робочих тіл на роботу теплонасосних систем. Роботи будуть опубліковані в працях конференції, доповідачі отримали відповідні сертифікати.