Некрашевич Олена Василівна

ст. викладач

Некрашевич О.В. закінчила Київський індустріальний технікум (тепер – коледж) у 2005 році за спеціальністю “Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва” та вступила до КПІ на кафедру АТЕП.

Впродовж навчання працювала у компаніях, які пов’язані з автоматизацією вентиляційних систем офісно-торгових центрів та промислових об’єктів.

У 2011 р. отримала диплом магістра з відзнакою та працювала у Київському науково-дослідному та проектно-конструкторському інституті «Енергопроект».

З 2013 року почала працювати на кафедрі АТЕП в якості асистенту. На даний час обіймає посаду старшого викладача.

Відповідальна за навчально-виховну роботу на кафедрі та міжнародну діяльність на факультеті.

Захоплюється велоспортом та навчанням велосипедистів правил дорожнього руху.

Проектування систем керування
KPI для керування виробничими операціями
Стандартизація у розробці проектів систем автоматизації
Автоматизація виробництва