Зі скорботою повідомляємо, що від нас пішов видатний викладач кафедри АЕП та відомий турист Леонід Пайзанський. Він помер від старості у віці 85 років.

Протягом багатьох років Леонід Пайзанський був одним з провідних викладачів кафедри АЕП нашого університету. Його здібності та знання з автоматизації та вимірювань надихали та мотивували студентів на досягнення нових висот у своїй професійній діяльності.

У свій вільний час Леонід Пайзанський був палким туристом та активним учасником подорожей. Він мандрував в різні куточки світу та ділився своїми враженнями та знаннями з оточуючими. Він був прикладом для багатьох, доводячи, що ніколи не пізно відкривати для себе нові горизонти та розширювати свій кругозір.

Леонід Пайзанський завжди залишатиметься в нашій пам’яті як видатна особистість, талановитий викладач та майстер гірського туризму. Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Леоніда Пайзанського і дякуємо йому за його внесок у розвиток нашого університету та залишену спадщину.