Польська академія наук (PAS) оголошує стипендіальну програму PASIFIC, що фінансується у рамках фонду MSCA COFUND.

Програма PASIFIC надає можливість отримати 2-річні постдокторські стипендії провідним дослідникам будь-якої національності з різних наукових дисциплін.

Кожному стипендіату PASIFIC буде надано щомісячну стипендію у розмірі близько 2500 євро netto (чистими). У разі переїзду до Польщі обраного кандидата разом з сім’єю існуватиме можливість отримати додаткову фінансову допомогу. Стипендіати PASIFIC матимуть у розпорядженні бюджет до 93000 євро на реалізацію проєкту.

Кандидати, які успішно пройдуть конкурсний відбір, будуть здійснювати дослідження в одному з 68 інститутів Польської академії наук або Міжнародному інституті молекулярної та клітинної біології.

З більш детальним описом стипендіальної програми PASIFIC та корисними посиланнями Ви можете ознайомитися за посиланням