Екскурсія студентів до компанії "Ventservice"

Компанія “Ventservice” звернулася до нашої кафедри стосовно практики, стажування і працевлаштування студентів та випускників. Ця компанія є лідером з виробництва вентиляційних систем на ринках України, Білорусії, Казахстану та Азербайджану. Входить в групу компаній AeroStar, що об’єднує сім великих самостійних підприємств, які знаходяться в п’яти країнах.

Ми не могли не скористатися цією можливістю, тому студенти кафедри з радістю прийняли запрошення. І, звичайно, зробили фото з екскурсії 🙂

“Ми постійно розширюємо наші кордони і виходимо на міжнародні ринки, тому пропонуємо студентам Вашого навчального закладу взяти участь у проекті під назвою “Академія AeroStar” і йти вперед дорогою успіху разом з нами!” ,- пишуть у листі представники компанії.

Для проходження практики рекомендується відправляти резюме на e-mail: ip@ventservice.com.ua, щоб не прогавити можливість стати частиною компанії Ventservice та набиратися досвіду у дружньому колі молодих фахівців.