Професійна тусовка №1 керівників організацій на ринку промислових АСУ та ІТ.

16 березня 2017 в Києві відбувся «Форум лідерів АСУТП». Це професійна тусовка №1 керівників організацій на ринку промислових АСУ та ІТ.

День був насичений виступами спікерів (у тому числі, Батюк С.Г. з презентацією «Розвиток та тенденції  SCADA / MES»)  та наприкінці роботою у команді.

Представники нашої кафедри (Новіков П.В., Некрашевич О.В.) потрапили у команду «Освіта», яка мала за короткий проміжок часу узгодити з іншими представниками ВНЗ відповіді на три ключові питання: статус у цій галузі, подальші кроки та майбутні партнерські ініціативи. З чим ми дуже швидко впоралися:)

Участь в форумі дала поштовх до розвитку нашої кафедри та деякі професійні контакти для майбутніх спільних проектів.