Лабораторія Internet of Things

Контролюйте оточення. Керуйте світом!

Інформація в розвинутому світі – найдорожчий і найцінніший товар. Залізо, вугілля, гелій-3 та навіть збройний уран коштують дешевше, ніж знання того, що зробить завтра твій конкурент і як саме тобі отримати перевагу.
Однак ніхто не дасть вам чіткої відповіді, що і коли треба робити. Це – ваша мета і ваша робота. А як це досягти – ми вас навчимо. Дельфійський оракул, Гендальф й Дамблдор завжди говорять загадками. Наука зробить з цього висновки і зробить краще.

Ми почали будівництво нової лабораторії Інтернету речей (Internet of Things, IoT) для того, щоб студенти отримували найновіші знання та навички в ері інформації. Разом ми навчимося збирати інформацію зі smart-пристроїв, фільтрувати та оброблювати її, зберігати й аналізувати. Звичні ентузіастам Arduino, ESP8266, Dallas 18B20, DHT11/22 та промислові гіганти Siemens, Scheider Electric, Unitronics, Honeywell поділяться з вами своїми знаннями, а нечіткі та нейро-алгоритми допоможуть спрогнозувати поведінку підконтрольних вам систем.

У нас буде 6 повноцінних стендів з найновішими Raspberry Pi v3, об’єднаних в єдину мережу з доступом навіть з ваших смартфонів! Ваші рішення і дії будуть видні онлайн, так само як і накази, які ви віддаватимете машинам.

Поки створюється лабораторія та узгоджуються її задачі, ви самі можете взяти в цьому участь. Приходьте, пишіть, діліться своїми ідеями та враженнями. Розкажіть про свої прагнення і разом ми зможемо їх втілити.
Заради розвитку країни, світу, людства і нас.

Лабораторія створюється завдяки ідеям та імпульсам в потрібному напрямку Сергія Сергійовича Вдовенка, якого ми безмежно поважаємо за його м’яку твердість та дипломатичну переконливість. Класно мати такого випускника кафедри й колегу!