Триває конкурс проєктів в рамках грантової програми міжнародного Вишеградського фонду VISEGRAD – донорська організація, що була заснована у 2000 році урядами країн-членів т.зв. Вишеградської четвірки (Польща, Словаччина, Угорщина та Чеська Республіка) з метою сприяння регіональній співпраці в галузі освіти та інновацій між цими чотирма країнами, а також із деякими іншими країнами Центральної та Східної Європи, включаючи Україну.

Тема проєкту має стисло відповідати одній із цілей грантової програми, що входить до одного з восьми пріоритетних тематичних напрямів, а саме:

  1. Культура та спільна ідентичність;
  2. Освіта та нарощення потенціалу;
  3. Інновації, наукові дослідження та конструкторські розробки (НДКР), підприємництво;
  4. Демократичні цінності та засоби масової інформації;
  5. Державна політика та партнерство між закладами;
  6. Регіональний розвиток, довкілля та туризм;
  7. Соціальний розвиток;
  8. Особливий пріоритетний напрям: Подолання наслідків пандемії COVID-19.

Хто може взяти участь у конкурсі?

Для участі у конкурсі Visegrad+ необхідно сформувати консорціум, до складу якого входитиме щонайменше ТРИ організації з різних країн Вишеградської четвірки (Польща, Словаччина, Угорщина та Чеська Республіка) та щонайменше ОДНА організація з країн, що входять до складу Східного партнерства (Україна, Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія та Молдова).

Фінансування: Грант може покрити до 100% бюджету проєкту з 15% на накладні витрати для членів консорціуму з країн Вишеградської четвірки, а також (за попередньо узгодженим бюджетним планом) – певну частину витрат членів консорціуму, що не належать до цих країн.

Терміни проєктів: Проєкти, що здійснюються в рамках конкурсу Visegrad+, можуть тривати не довше 18 місяців.

Прийом заявок триває до 1 червня 2020 року / до 1 жовтня 2020 року / до 1 лютого 2021 шляхом реєстрації у системі «Гранти+ Вишеградського фонду»