Ми стоїмо на краю технологічної революції, яка фундаментально змінить те, як ми живемо, працюємо і будуємо один з одним взаємини. За своїм масштабом, розмахом і складності, сама трансформація буде абсолютно несхожою на що або вже пережите людством раніше. Ми все ще не знаємо, як вона буде розвиватися, але одне вже ясно: наші дії у відповідь повинні бути загальними і всеохоплюючими, включаючи всіх учасників світової політики, від державного і приватного сектора до інтелектуальних кіл і громадянського суспільства.

Як і попередня їй Третя, Четверта Індустріальна Революція має потенціал для глобального збільшення доходів і поліпшення якості життя для населення всієї земної кулі. Споживачі, які мають матеріальні можливості і доступ до цифрового світу – саме ті люди, які вже сьогодні користуються її плодами; завдяки її технологіями, нові продукти і послуги підвищують нашу ефективність і комфорт життя кожного. Замовлення таксі, бронювання авіа квитка, покупка продуктів, здійснення платежу, прослуховування музики, перегляд фільму, або комп’ютерна гра – тепер все це можливо віддалено.

В майбутньому, технологічні інновації спричинять значні зміни і в області виробничих закупівель, з довгостроковим зростанням ефективності та продуктивності в цій сфері. Знижуватимуться транспортні та комунікаційні витрати, стануть більш ефективними логістичні та глобальні ланцюги поставок, зменшаться торгові націнки, – все це призведе до відкриття нових ринків і економічному зростанню.