Індустрія 4.0 – це про нові погляди на виробництво на межі галузей і дисциплін. Саме тому кафедра АТЕП як академічний член Асоціації підприємств промислової автоматизації – лідера вітчизняного інноваційного руху – бере активну участь в розбудові нашого спільного майбутнього. Загальний семінар, який нещодавно, 03.02.21, об’єднав представників і наукових груп університету, і активних викладачів, і навіть цілі депаратменти – показує готовність до змін та розвитку. КПІ – це величезна спільнота вмотивованих людей з колосальним досвідом, які вміють генерувати знання і перетворювати їх в практичні проєкти. Цифрові двійники, BigData, розумні фабрики, хмарні технології, комунікації та застосування штучного інтелекту – це реальність, до якої потрібно готувати нове покоління інженерів та якому треба вчити наші підприємства. Цього прагнемо і цим займаємось.