Кафедра АТЕП /

Абітурієнтам

Спеціальність 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології"

Спеціальність 151

 

Випускник спеціальності - це інженер-аналітик технологічного процесу, спеціаліст з ІТ, програміст.

 

Увага! При подачі документів через інтернет до КПІ необхідно вказати Теплоенергетичний факультет

Спеціалізація: Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем

 

Випускник спеціальності - це інженер-аналітик технологічного процесу, спеціаліст з ІТ, інтегратор систем управління в промисловості, комунальному господарстві та комерційному секторі, промисловий програміст найвищого класу, що здатен керувати будь-яким технологічним комплексом - від "розумного будинку" до енергосистеми країни.

 

Навчання ведеться по збалансованим сучасним навчальним планам, які постійно оновлюються завдяки взаємодії з представниками промисловості, IT та бізнесу. На додаток до цього  наші студенти мають змогу обирати область власних інтересів і «вести» її аж до захисту дипломного проекту. А допомагатиме в цьому ультрасучасне оснащення лабораторій та значний практичний досвід викладачів.

Докладніше ⇒

Професійна реалізація випускників

Наша спеціальність дуже різнопланова, і кожен зможе знайти собі напрям до смаку: хочете програмувати - будь ласка, конструювати - без проблем, генерувати інноваційні концепції - запросто, побачити світ у професійних відрядженнях - це ваше право!

Докладніше ⇒

Наші лабораторії - залог професійності

Наші лабораторії - залог професійності

Тільки навчання на сучасному обладнанні визнаних лідерів галузі дає вам фору в порівнянні з іншими випускниками. Тож ми постійно оновлюємо наші лабораторії.

Докладніше ⇒

Smart factory - як це працює

Павло Валерійович Новіков презентував кафедру у "Школі Абітурієнта". Доклад "Smart factory - як це працює", цікаво? Подивись та послухай...

Докладніше ⇒

Інтерв`ю випускника із абітурієнтами

Даниил Просяников, студент кафедры АТЭП, рассуждал с абитуриентами о : 
- окружающих нас технологиях и роли автоматизации в них ;
- четвертой промышленной революции ;
- новых вызовах, грядущих будущим поколениям специалистов ;
- где в КПИ можно попробовать поавтоматизировать и поуправлять всем подряд.

Докладніше ⇒

Яскраве студентське життя

 

Докладніше ⇒

Industry 4.0 – це перспектива для України та спеціальності

Industry 4.0 – це перспектива для України та спеціальності

Кожна революція, в тому числі промислова, відкриває можливості. Соціальні революції утворюють певні соціальні ліфти. А промислові революції виводять на передові позиції справжніх інноваторів і відкривають вікна можливостей. Відповідно, ми, українські інженери і підприємці, маємо використати ці нові можливості для якісного стрибку у світ прогресу. Але для цього треба побачити ці вікна і використати можливості.

Для галузі промислової автоматизації, де ми працюємо, найбільш актуальною є тема Industrial Internet of Things (ІІоТ), тобто промислового інтернету речей. Звичний Internet of Things, що  зараз на слуху, фокусується на зручності для окремих споживачів, тоді як ІІоТ зосереджений на покращенні ефективності, безпеці, продуктивності виробництвам з особливим фокусом на поверненні інвестицій ROI.

Ми всі разом працюємо в Україні і зацікавлені в розвитку, в участі України в міжнародному розподілі праці. І, бажано, не тільки у вигляді сировинно-аграрного придатку міжнародної економіки. Хоча у металургійному, хімічному, харчовому і аграрному комплексах української економіки є дуже багато простору для автоматизації, ми маємо шанс долучитись до нової індустрії, до підвищення ефективності, до впровадження технологій нової ери – ери Четвертої Індустріальної Революції.

Директор з розвитку АППАУ, О.М. Михайлов

Докладніше ⇒

Підготовчі курси ФДП

Підготовчі курси ФДП

      У нас є цілий підрозділ, який може полегшити перетворення абітурієнта в студента.

Філія Інституту доуніверситетської підготовки та професійної орієнтації (ФДП) НТУУ “КПІ” на теплоенергетичному факультеті допомагає:

-       підвищити рівень знань слухачів з математики та фізики до рівня  вимог факультетів та інститутів Університету. Буде корисним не тільки під час вступу, а й навчання легше даватиметься 

-       підготувати слухачів до ЗНО. Той, хто осилить навчання на ФДП, задачки із ЗНО буде лущити, як горішки.

-       провести професійну орієнтацію слухачів в рамках Програми «Майбутнє України». У вас буде більше інформації про те, який життєвий шлях ви обираєте.

При вступі на нашу спеціальність слухачам курсів ФДП додається 20 балів до загального рейтингу ЗНО!

95% слухачів щороку стає студентами «КПІ»!

Докладніше ⇒

Про кафедру АТЕП

Про кафедру АТЕП

Прагматизм вибору нашої спеціальності полягає в тому, що: по–перше, наші спеціалісти завжди знайдуть собі роботу на будь-якому підприємстві, де є теплоенергетичні процеси; по-друге, ця робота завжди буде цікавою, так як вона завжди буде сучасною за своїм інструментарієм; по-третє, наші спеціалісти зможуть успішно працювати в будь-яких інших і найбільш сучасних галузях промисловості, тому що вони теоретично і практично володіють сучасними комп’ютерними технологіями.

Сергій Батюк, технічний директор «Klinkmann-Україна»

 

Значение кафедры АТЭП в моей профессиональной карьере– заложенные инженерные знания по теплотехнике на ТЭФ и специализация в области автоматизации теплоэнергетических процессов.Это фундамент моей трудовой биографии.

Положительные оценки кафедре АТЭП – переданный мне опыт: автоматчик должен знать технологический процесс! Разобраться, анализировать, уточнить, искать решение, сосредоточиться на существенном, решительно выполнять.

Кристиан Херрманн

 

Знання та досвід, що даються на кафедрі, допоможуть ввійти у сьогоднішній світ перспективним і затребуваним спеціалістом, навички якого будуть цікавим і в Україні і за кордоном.

Андрій Лобач, співвласник компанії iDom

 

Технічні науки підвладні дівчатам! :)

Світлана Мельничук, начальник відділу проектування АСУТП ТОВ "Вентконтрол

Докладніше ⇒

Інтерактивний демо-стенд технологій автоматизації

Інтерактивний демо-стенд технологій автоматизації

Автоматика ближче, ніж ви думаєте.

А може стати ще ближчою.

Поєднання технологій промислової автоматизації з передовими ITдозволяє робити по-справжньому неймовірні речі – автономне, надійне, захищене від помилок і диверсій керування одночасно зі зручним інтерфейсом та аналізом даних. З можливістю обмінюватися інформацією з іншими програмами та системами у тому об’ємі, який дозволили ви.

         Тепла вода в крані умивальника або ванній – це зручно, правда?

         Подивіться, як саме вона готується. Покеруйте нею, налаштуйте під свої вподобання. Такі технології приходять і в промисловість.

І саме ви будете їх створювати.

Докладніше ⇒

 Вступ на 1 курс

Докладніше ⇒

 Магістратура

Докладніше ⇒

 Вступ до PhD

Докладніше ⇒

 Статті та відгуки про кафедру

Докладніше ⇒
fb vk youtube

Автоматизація Теплоенергетичних Процесів / Теплоенергетичний факультет НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Контакти

03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 6.

8-й поверх навчального корпусу №5.

044 204-80-84 (85)


Інтерактивна мапа: