Кафедра АТЕП / Про кафедру /

Партнери та програми

EduNet

EduNet. Міжнародна освітня мережа

Освітня мережа EduNet об’єднує понад 70 університетів з 23 країн світу, їх число постійно збільшується. Завдяки участі у програмі EduNet кожен університет-партнер має доступ до найновіших досягнень в галузі автоматизації як з практичного боку, та і методик і способів викладання. База знань та матеріалів постійно розширюється та поповнюється силами як компанії, так і університетів. Кордони між навчальними закладами стираються, новітні необхідні знання стають доступними всім бажаючим. Тісний зв’язок компанії та промислових підприємств є запорукою актуальності знань, набутих студентами. Що, в свою чергу, забезпечує промисловість кваліфікованими кадрами, відразу готовими до практичної діяльності, а людство загалом — новому кроку в майбутнє.

Ідею цієї мережі можна описати трьома основними цілями:

 • висвітлення останніх трендів в галузі автоматизації;
 • створення засобу передачі знань між університетами та компанією в сферах навчання та підготовки спеціалістів;
 • культурна різноманітність та взаємодія як основа для підвищення загальної ефективності.

Докладніше...

 

Раут-Автоматик
http://www.raut-automatic.kiev.ua

«Раут-Автоматик» займається розробкою і виробництвом мікропроцесорних засобів і програмних продуктів в області автоматизації і управління. Основні напрямки роботи компанії «Раут-Автоматик»:
 • Розробка і виробництво мікропроцесорних контролерів масового застосування;
 • Розробка і виробництво давачів температури повітря і води, давачів вологості, кімнатних давачів вологості і температури масового споживання;
 • Розробка і виробництво програмного забезпечення для побудови систем диспетчеризації та управління технологічними та виробничими системами (SCADA-системи).

Основна продукція компанії «Раут-автоматик» - контролери, датчики, а також SCADA-системи для автоматизації та диспетчеризації, які застосовуються на великій кількості об'єктів в Україні і світі, свідчить про високу якість продукції та відмінний сервіс. 

Докладніше...

Klinkmann
http://www.klinkmann.com.ua

Компанія Klinkmann це європейське підприємства з більш ніж 70-річної історією, яке спеціалізується на поставках рішень для промислової автоматизації та електротехнічних компонентів. Klinkmann це:
 • Ексклюзивний дистриб'ютор Wonderware (з 2003 р), розробника найпопулярнішого промислового ПО в світі (системи АСУ ТП, SCADA, MES, рішення для управління якістю, аналізу ефективності виробництва та ін.)
 • Розробник програмного забезпечення для рішень в області комунікації і автоматизації.
 • Офіційний дистриб'ютор Rockwell Automation (Allen Bradley), виробника програмованих логічних контролерів, частотних перетворювачів, пристроїв плавного пуску, пристроїв захисту двигуна, світлосигнальної апаратури.
 • Ексклюзивний дистриб'ютор Unitronics, постачальник програмованих логічних контролерів з інтегрованою панеллю оператора Unitronics і системи автоматизації М2М на основі бездротових мереж 3G, GSM / GPRS від Cinterion.

Докладніше...

 

Termojet http://conislab.net

"КОНІС Лаб" спеціалізується на розробці і впровадженні розподілених АСУ ТП.
Кістяк компанії складають наукові співробітники Національного технічного університету України "КПІ". Наші фахівці мають наукові ступені і великий досвід практичної роботи. Широкий спектр технічних засобів автоматизації, які пропонує наша компанія, дозволяє інтегратораv здійснювати оптимальний вибір при вирішенні задач АСУ ТП.
Основні напрямки діяльності компанії:
 • Технічний консалтинг АСУ ТП;
 • Розробка алгоритмів управління та програмного забезпечення для АСУ ТП;
 • Проектування і виробництво програмно-технічних засобів автоматизації (ПТЗА);
 • Поставка промислових комп'ютерів і ПТЗА для АСУ ТП;
 • Інсталяція комп'ютерних систем управління технологічними процесами.
Докладніше...
Termojet
http://www.appau.org.ua

Асоціація представляє інтереси українського співтовариства підприємств промислової автоматизації. В основі лежать принципи співробітництва (collaboration) і спільного вирішення спільних проблем, властивих багатьом прогресивним співтовариствам, в тому числі і в Україні.
Спільно ми прагнемо:
 • Генерувати і розділяти ідеї щодо розвитку галузі
 • Налагоджувати діалог між різними групами зацікавлених сторін - деравними органами, кінцевими замовниками, постачальниками, системними інтеграторами, провайдерами додаткових послуг.
 • Проводити галузеві інсайти, визначати критичні проблеми розвитку і пропонувати рішення для них
 • Виробляти нові послуги і сервіси для членів Асоціації та наших партнерів

Налагодження сталого й динамічного діалогу між усіма учасниками є першочерговим завданням на цьому етапі початкового росту Асоціації.

Докладніше...

Termojet
http://www.phoenixcontact.com

Компанія «Phoenix Contact» має 90-річну історію бурхливого інноваційного розвитку. Вона пройшла шлях від клем для контактних проводів електричних трамваїв до надсучасної промислової мікропроцесорної техніки. Зараз це світовий лідер виробництва сполучних компонентів і систем, електротехнічної продукції та рішень в галузі промислової автоматизації. Більш 12500 співробітників по всьому світу працюють для нових звершень індустрії. Основними напрямками роботи компанії є:
 • Компоненти електротехнічних шаф: все від клеми до пристрою управління для будь-якого завдання і найбільш вибагливих вимог.
 • Польові установки: інноваційні системи введення / виводу і промислові роз'єми забезпечують ефективну передачу енергії і даних.
 • Пристрої та з'єднання: з'єднувачі для друкованих плат або корпусів для електронних пристроїв.

Системні рішення: модульність, якість і надійність, величезний досвід компанії і інженерної спільноти допомагають знайти оптимальне рішення для будь-якого проекту. Докладніше...

 

Termojet
http://termojet.com.ua

Торгівельна марка "TERMOJET" пропонує системи автоматики, котли, колектори і гідроврівнювачі (гідрострілки) для котелен. Якісна  автоматика систем опалення має в складі спеціальні давачі завдання яких полягає у вимірюванні температури всередині опалювальної кімнати і зовнішнього повітря. Обробляючи одержувані температурні показники, система в автоматичному режимі вибирає необхідну потужність для забезпечення комфортної температури в приміщенні і самостійно налаштовує опалювальне обладнання для оптимального режиму його функціонування. Пелетні котли даного виробника зручні, прості і невибагливі в обслуговуванні. Як паливо до них підходять спеціальні деревні гранули (пелети), що робить безпечними і економічними у використанні. Застосування колекторів з гідроврівнювачами значно полегшує встановлення обладнання, підвищує якість регулювання систем опалення і як наслідок цього підвищує комфорт в приміщенні і економію енергетічних ресурсів (газу, твердого палива та т.п.)
Докладніше...
 
Shneider electric
http://www.schneider-electric.ua

Компанія Schneider Electric є світовим експертом в управлінні енергією і автоматизації. Schneider Electric пропонує інтегровані енергоефективні рішення для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних. Підрозділи компанії успішно працюють більш ніж в 100 країнах світу.
На промисловому ринку наші продукти і послуги охоплюють такі області:
 • Автоматизація процесів;
 • Механізоване управління і системи моніторингу;
 • Електропостачання і розподіл електроенергії;
 • Моніторинг електропостачання та управління ним; Управління інженерним обладнанням (освітлення, вентиляція, ліфти, тривожна сигналізація і т. П.);
 • Управління виробничими даними одного або кількох підприємств;
 • Критично важливі об'єкти.
Овен
http://owen.ua

ОВЕН - провідний український виробник засобів автоматизації і контрольно-вимірювальних приладів.
Широкий асортимент продукції, що випускається компанією ОВЕН, включає в себе більш ніж 200 найменувань (регулятори, таймери, лічильники, тахометри, блоки живлення; давачі температури, тиску, рівня; програмовані логічні контролери, модулі вводу / виводу, операторські панелі, перетворювачі інтерфейсу, перетворювачі частоти , GSM-модеми, модулі архівації даних і багато інших), дозволяє створювати автоматизовані системи управління технологічними процесами будь-якої складності.

 
Siemens
http://www.siemens.com

Siemens AG - це міжнародний технологічний концерн, який протягом більш ніж 165 років є синонімом технічної переваги, інновацій, якості, надійності і глобального прісутствія.также приводів і програмних рішень для промисловості.
ДП «Сіменс Україна» - одна з провідних технологічних компаній України. Постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей української економіки: промисловості, енергетики, транспорту та охорони здоров'я. Департамент DF & PD пропонує своїм замовникам комплексні, інноваційні рішення в сфері автоматизації та приводів: від периферійного рівня, тобто датчиків і виконуючих механізмів, систем управління, ЧПУ для обробних верстатів до ПК для керування технологічними процесами і промисловими ПК для управління підприємством в цілому.
 
Honeywell
http://honeywell.com

Honeywell - корпорація зі списку Fortune 100, що займається розробкою і впровадженням технологій для вирішення непростих завдань, що диктуються глобальними макротрендамі, такими як безпека та енергоефективність. Штат корпорації по всьому світу налічує близько 132 000 співробітників, з яких більше 19 000 - інженери і вчені.
Наші прилади для контролю навколишнього середовища, забезпечення безпеки життєдіяльності, охорони, вимірювань, сканування, а також мобільні системи і рішення в сфері управління будівлями і переробної промисловості функціонують в 150 мільйонах житлових будинків, 10 мільйонах офісних і громадських будівель, на 5000 промислових підприємств і на сотнях підприємств газо- та електропостачання по всьому світу.
 
Belimo
http://www.belimo.com.ua

Протягом трьох останніх десятиліть більш ніж в 40 країнах світу назва фірми BELIMO (Белімо), Швейцарія, є еквівалентом якості, надійності, постійного вдосконалення. З дня свого заснування фірма BELIMO успішно фокусує свою діяльність на управлінні водяними і повітряними потоками в системах опалення, вентиляції та кондиціонування. Вузька спеціалізація, якої BELIMO дотримується протягом усіх років свого існування, дає можливість запропонувати замовнику продукцію найвищої якості за доступною ціною, а також використовувати багаторічний досвід розробників і споживачів для пошуку нових інженерних рішень. Практично всі технічні нововведення, що з'являються в даній області, беруть свій початок в стінах BELIMO.
 
EATON
http://moeller.kiev.ua/

Устаткування під торговою маркою Moeller широко відоме у всьому світі і активно використовується в системах розподілу електроенергії і автоматизації адміністративних і житлових площ. З квітня 2008 року Moeller входить до складу корпорації Eaton - диверсифікованої групи компаній, яка налічує 70 000 співробітників у всьому світі, з обсягом продажів 11,9 мільярдів доларів США.
Електротехнічне підрозділ Eaton (Electrical Sector) - світовий лідер в розробці і виробництві рішень для забезпечення якості, розподілу і управління електроживленням, обладнання для промислового контролю і промислової автоматики.
 
Lumel
http://www.lumel.com.pl

LUMEL S.A. - Вже більше 60 років є лідером серед польських виробників контрольно-вимірювальних приладів і засобів автоматизації.
Ми поставляємо комплексні рішення автоматики в понад 15 000 підприємств в різних галузях промисловості, таких як: енергетична, хімічна, металургійна, харчова, текстильна, автомобільна, виробництво холодильного обладнання та ін.
Крім виробництва КВП ми займаємося:
 • Монтажем електроніки за технологією SMD
 • Литтям під тиском і механічною обробкою ливарної продукції з сплавів алюмінію і цинку,
 • Виробництвом елементів точної механіки,
 • Проектуванням і виконанням прес-форм для ливарної промисловості.
Киевэнерго
http://kyivenergo.com

Публічне акціонерне товариство "КИЇВЕНЕРГО" - унікальний енергокомплекс теплоелектроцентралей, теплових та електромереж, налагоджувальних, ремонтно-будівельних, транспортних та інших підрозділів, які забезпечують столицю України електричною та тепловою енергією. Унікальність компанії - в поєднанні процесів виробництва, транспортування і збуту енергоресурсів. Енергетичні джерела та розгалужена мережа теплопроводів, кабельних, повітряних ліній електропередачі дозволяють КИЇВЕНЕРГО повністю забезпечувати потреби споживачів м.Києва електричної і на 75% - тепловою енергією. За специфікою і масштабами своєї діяльності КИЇВЕНЕРГО не має аналогів у Східній Європі.
 
Микрол
http://www.microl.ua

ТОВ «Мікрол» є провідним українським виробником автоматизованих засобів технологічних процесів, (АСУ ТП) електротехнічних пристроїв і приладів (мікропроцесори, блоки управління і блоки комутації, мікроконтролери, регулятори і багато іншого), які знаходять широке застосування в багатьох сферах промисловості. 
 
 
 
 

Компанія “Артезія” займається проектуванням, виробництвом та встановленням промислового теплоенергетичного обладнання, комплектацією та поставкою сучасних вузлів пароконденсатних систем, розробкою та впровадженням енергозаощаджувальних технологій та комплексних теплотехнічних модулів, автоматизацією технологічних процесів.

 “Артезія” має власну лінію з виробництва теплообмінних модулів, вузлів осушування та редукціонування пари, вузлів відводу конденсату, пунктів збору конденсату, які мають високі експлуатаційні характеристики, що дозволяє вирішувати будь-які задачі з врахуванням найвищих вимог стосовно якості, енергозаощадження та безпеки.


Клинкманн Украина

Докладніше ⇒

Раут-Автоматик

Докладніше ⇒

TERMOJET (СОФІЯ)

Докладніше ⇒

Phoenix Contact

Докладніше ⇒

КОНІС Лаб

Докладніше ⇒

АППАУ

Докладніше ⇒

Навчальна програма EduNet

Докладніше ⇒
fb vk youtube

Автоматизація Теплоенергетичних Процесів / Теплоенергетичний факультет НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Контакти

03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 6.

8-й поверх навчального корпусу №5.

044 204-80-84 (85)


Інтерактивна мапа: