Компанія «PhoenixContact» має 90-річну історію бурхливого інноваційного розвитку.Вона пройшла шлях від клем для контактних проводів електричних трамваїв до надсучасної промислової мікропроцесорної техніки.  Зараз це світовий лідер виробництва з’єднувальних компонентів та систем, електротехнічної продукції та рішень в галузі промислової автоматизації. Більше 12500 співробітників в усьому світі працюють задля нових звершень індустрії.

phoenix

Основними напрямками роботи компанії є:

  • Компоненти електротехнічних шаф: все від клеми до пристрою керування для будь-якої задачі і з як завгодно вибагливими вимогами.
  • Польові установки: інноваційні системи вводу / виводу і промислові з'єднувачі забезпечують ефективну передачу енергії і даних.
  • Пристрої та з'єднання: з'єднувачі для друкованих плат або корпуси для електронних пристроїв: Ви знайдете відповідне рішення.
  • Системні рішення: модульність, якість та надійність, величезний досвід компанії та інженерної спільноти допомагають знайти оптимальне рішення для будь-якого проекту.

На базі технічних засобів Phoenix Contact кафедрою створена навчальна лабораторія: 

 

Також нещодавно створений новий проект, який був представлений на виставці промислової автоматизації Elcom-2017, – комп’ютерна гра з давніх давен, але на новій платформі. Ми вирішили зробити власний тир в антуражі дикого заходу, із бандитами та офіціянтками. Прообразом для неї стало завдання на лабораторну роботу по програмуванню контролерів Siemens. Так, ми програмуємо ігри на контролерах посеред лабораторних робіт!

 


 

Веб-сторінка компанії: http://www.phoenixcontact.com

fb vk youtube

Автоматизація Теплоенергетичних Процесів / Теплоенергетичний факультет НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Контакти

03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 6.

8-й поверх навчального корпусу №5.

044 204-80-84 (85)


Інтерактивна мапа: