Компанія «РАУТ-Автоматик» була створена у 2000 році.

«Раут-Автоматик» займається розробкою і виробництвом мікропроцесорних засобів і програмних продуктів в області автоматизації та управління.

Основні напрямки роботи компанії «Раут-Автоматик»:
1) розробка і виробництво мікропроцесорних контролерів масового споживання;
 2) розробка і виробництво давачів температури повітря і води, давачів вологості, кімнатних давачів вологості і температури масового споживання;
 3) розробка і виробництво програмного забезпечення для побудови систем диспетчеризації та управління технологічними та виробничими системами (SCADA-системи).

Основна продукція компанії «Раут-автоматик» - контролери, датчики, а також SCADA-системи для автоматизації та диспетчеризації, які застосовуються на великій кількості об’єктів в Україні та світі, що свідчить про високу якість виробленої продукції та відміний сервіс.

Компанія «Раут-автоматик» співпрацює з  кафедрою АТЕП, НТУУ «КПІ». Ця співпраця вилилася у створенні наступних стендів:

1. Стенд "Система вентиляції повітря" для дослідження процесів вентиляції повітря в приміщеннях  на базі техніки компанії «РАУТ-Автоматик» (контролер  Aeroclim 7 plus);

2. Стенд "Система кондиціювання повітря" для дослідження процесів кондиціонування повітря в приміщеннях на базі техніки компанії «РАУТ-Автоматик» (вільно програмований контролер MaxyCon Flexy з модулем розширення MC ADAD).

Компанія «Раут-автоматик» є 100% українським виробником мікропроцесорних засобів і програмних продуктів в області автоматизації та управління та займається проектними, монтажними і пуско-налагоджувальними роботами.

Веб-сторінка компанії: http://www.raut-automatic.kiev.ua/

fb vk youtube

Автоматизація Теплоенергетичних Процесів / Теплоенергетичний факультет НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Контакти

03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 6.

8-й поверх навчального корпусу №5.

044 204-80-84 (85)


Інтерактивна мапа: