О нас

Спеціальність 151

 

Випускник спеціальності - це інженер-аналітик технологічного процесу, спеціаліст з ІТ, програміст.

 

Увага! При подачі документів через інтернет до КПІ необхідно вказати Теплоенергетичний факультет

Спеціалізація: Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем

 

Випускник спеціальності - це інженер-аналітик технологічного процесу, спеціаліст з ІТ, інтегратор систем управління в промисловості, комунальному господарстві та комерційному секторі, промисловий програміст найвищого класу, що здатен керувати будь-яким технологічним комплексом - від "розумного будинку" до енергосистеми країни.

 

Навчання ведеться по збалансованим сучасним навчальним планам, які постійно оновлюються завдяки взаємодії з представниками промисловості, IT та бізнесу. На додаток до цього  наші студенти мають змогу обирати область власних інтересів і «вести» її аж до захисту дипломного проекту. А допомагатиме в цьому ультрасучасне оснащення лабораторій та значний практичний досвід викладачів.

Наша спеціальність дуже різнопланова, і кожен зможе знайти собі напрям до смаку: хочете програмувати - будь ласка, конструювати - без проблем, генерувати інноваційні концепції - запросто, побачити світ у професійних відрядженнях - це ваше право!

Наші лабораторії - залог професійності

Тільки навчання на сучасному обладнанні визнаних лідерів галузі дає вам фору в порівнянні з іншими випускниками. Тож ми постійно оновлюємо наші лабораторії.

Павло Валерійович Новіков презентував кафедру у "Школі Абітурієнта". Доклад "Smart factory - як це працює", цікаво? Подивись та послухай...

Даниил Просяников, студент кафедры АТЭП, рассуждал с абитуриентами о : 
- окружающих нас технологиях и роли автоматизации в них ;
- четвертой промышленной революции ;
- новых вызовах, грядущих будущим поколениям специалистов ;
- где в КПИ можно попробовать поавтоматизировать и поуправлять всем подряд.

Industry 4.0 – це перспектива для України та спеціальності

Кожна революція, в тому числі промислова, відкриває можливості. Соціальні революції утворюють певні соціальні ліфти. А промислові революції виводять на передові позиції справжніх інноваторів і відкривають вікна можливостей. Відповідно, ми, українські інженери і підприємці, маємо використати ці нові можливості для якісного стрибку у світ прогресу. Але для цього треба побачити ці вікна і використати можливості.

Для галузі промислової автоматизації, де ми працюємо, найбільш актуальною є тема Industrial Internet of Things (ІІоТ), тобто промислового інтернету речей. Звичний Internet of Things, що  зараз на слуху, фокусується на зручності для окремих споживачів, тоді як ІІоТ зосереджений на покращенні ефективності, безпеці, продуктивності виробництвам з особливим фокусом на поверненні інвестицій ROI.

Ми всі разом працюємо в Україні і зацікавлені в розвитку, в участі України в міжнародному розподілі праці. І, бажано, не тільки у вигляді сировинно-аграрного придатку міжнародної економіки. Хоча у металургійному, хімічному, харчовому і аграрному комплексах української економіки є дуже багато простору для автоматизації, ми маємо шанс долучитись до нової індустрії, до підвищення ефективності, до впровадження технологій нової ери – ери Четвертої Індустріальної Революції.

Директор з розвитку АППАУ, О.М. Михайлов